-

تردمیل پروفرم Pro 1000 دارای ورودی mp3 می باشد. این تردمیل قابلیت آن را دارد که شما بتوانید به گوشی های هوشمند خود متصل شوید و از امکانات و برنامه های آن در زمان ورزش استفاده کنید. این تردمیل آمریکایی ابعاد 151*94*203 سانتی متر دارد و شیب این تردمیل تا 12 درجه قابل تنظیم است که با کمک آن می توانید کالری بیشتری بسوزانید و کوه نوردی را در خانه تجربه کنید.

این تردمیل ضربه گیر Cushioning و Proshok دارد. نمایشگر 6 اینچی LCD دارد. نهایت سرعت این دستگاه 20 کیلومتر در ساعت و ابعاد تسمه این تردمیل 51*153 سانتی متر است. این دستگاه دارای 22 برنامه از پیش تعیین شده است که با انتخاب یکی از آنها می توانید در کمترین زمان تمرینات ورزشی را شروع کنید.

این تردمیل فن خنک کننده CoolAire دارد. این تردمیل دارای موتور 2.75 اسب بخار DC می باشد و حداکثر وزنی که این تردمیل می تواند تحمل کند تا 150 کیلوگرم است. این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد. در زیر پایه های این تردمیل چرخ برای جابه جایی نیز تعبیه شده است. گیره ایمنی تردمیل باعث می شوند اگر زمانی تعادل شما به هر دلیلی بهم خورد، موتور دستگاه خاموش شود و شما دچار آسیبی نشوید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 20 خرداد 1397 | 15:42 | نویسنده : هایپرجیم |